Оригінальні весільні запрошення


Весілля – це найважливіше свято в житті молодят. Супроводжується ця знаменна подія сміхом, гостями та різними привітаннями. Проте не варто забувати, що на весілля гостей треба запросити красиво, і як же це зробити?

2508f09adca5cb3e84c88fa30d08ccb2На сьогоднішній день майже у всіх книжкових магазинах ви зможете знайти запрошення на весілля, будь-якого кольору і змісту. Ціни на них доступні, та ще й вигадувати нічого не потрібно, просто впишіть туди імена запрошених, час, дату і адресу (місце), де буде проходити торжество.

Так само зараз дуже модно робити іменні відкритки на весілля від astracards.ua. Їх ви можете замовити маленьким тиражем. Але в цьому варіанті є кілька нюансів. Перший, їх друкують не всі друкарні. Другий, швидше за все повну суму ви зможете дізнатися, коли всі весільні запрошення будуть готові. І третій, іменні запрошення обійдуться вам трохи дорожче, ніж запрошення з магазину.


Ще ви зможете зробити замовлення на ексклюзивні весільні запрошення. Де вони виготовляються і ким? Ви можете їх замовити у весільному салоні, який надає такі види послуг. Ексклюзивні запрошення можуть бути будь-якими, все залежить від вашої фантазії. Їх можна прикрасити стрічками, пір’ям, бантами, камінням, стразами, ну і так само живими квітами. Вони можуть бути виготовлені з мережива і тканини.

Зараз так само можна замовити запрошення у відео-оператора, який буде знімати ваше свято. Таке запрошення буде оригінальним і незвичайним, але і коштувати воно буде досить пристойно.
Ну і, звичайно ж, ви самі можете зробити запрошення, сьогодні в інтернеті ви можете знайти безліч сайтів, присвячених цій темі.

Опис запрошення на весілля:
• Багато запрошень не мають тексту. Слова можуть надрукувати згідно з вашими побажаннями. Ви можете надрукувати малюнок, фотографію, або зробити якесь нанесення на конверт, а саме, надрукувати текст сріблом, золотом, зробити красиве вибіркове лакування, за рахунок чого, ваше запрошення буде мати вже ексклюзивний вигляд.
• Багато весільних запрошень мають футляр, або конверт, який виготовляється в одному стилі з вашим запрошенням, що може в повній мірі підкреслити статусний характер вашого запрошення.

Источник: womansecret.com.ua

Правила етикету для весільних запрошень

Виготовлення запрошень листівок має свої традиції і правила причому досить суворі. Вимоги до оформлення весільних запрошень стосуються і дизайну, і змісту листівки:


 • Вказівка приводу. Безсумнівно, всі ваші думки зараз зайняті майбутнім радісною подією. Але не забувайте, що ваші гості не вміють читати думки, а далекі родичі можуть навіть не знати про заручини. Оформіть запрошення так, щоб з першого погляду було зрозуміло, що мова йде про весілля. Використовуйте для цього кольорову гаму, декоративні елементи, і, звичайно, заголовок великим шрифтом.
 • Дата і час проведення весілля. Ваші гості повинні мати можливість заздалегідь спланувати свій час, встигнути підготувати подарунок і власний наряд. Вказувати дату і час церемонії потрібно якомога точніше, щоб ніхто не запізнився і не порушив сценарій.
 • Місце проведення весілля. Деякі гості їдуть здалеку і повинні купити квитки, інші будуть добиратися в межах міста, але теж ризикують заблукати, якщо ви докладно не поясніть, де відбудеться торжество.
 • Звернення до гостя. Це елементарна ввічливість, яка дасть зрозуміти гостю, що ви хочете бачити саме його, а не просто розіслали всім однакові безособові запрошення.
 • Підпис нареченого і нареченої. З одного боку, це теж прояв поваги до гостя, а з іншого боку – допомагає уникнути незручних помилок і забудькуватості з боку запрошених.

Пам’ятайте, що підписувати і надсилати запрошення на весілля треба заздалегідь-хоча б за місяць до призначеної дати, а ще краще – за півтора-два місяці до весілля. Від того, наскільки уважно і відповідально ви поставитеся до підготовки запрошувальних листівок, залежить настрій гостей, а значить, і атмосфера свята.

Якщо ви хотіли б провести весілля цікаво і не завжди, рекомендуємо ознайомитися з різними сценаріями проведення весіль.

Викуп нареченої в стилі авіакомпанії
Весілля в Стилі «Мулен руж»
Викуп нареченої в казковому стилі
Викуп у медичному стилі
Сценарій викупу нареченої в стилі ДАІ
Викуп нареченої в стилі мафії

до змісту ?

Класичне весільне запрошення

Весільні запрошення: оригінальні листівки своїми рукамиЗа класикою жанру, дизайн весільних запрошень витримують в тому ж стилі і колірній гаммі, що і все оформлення торжества. Такий підхід дозволить вам не ламати голову над винаходом чогось незвичайного і в той же час свідчить про добрий смак. Ось основні поради, як зробити красиве весільне запрошення:


 • Починайте робити запрошення після того, як складіть остаточний список гостей. Тоді ви зможете бути впевнені, що заготовок вистачить, і не доведеться робити додаткові листівки, які можуть відрізнятися від основних.
 • Якщо не вдасться знайти готові листівки відповідного дизайну, використовуйте щільний папір або картон тиснений, які в асортименті продаються в магазинах для хобі і творчості і в невеликих друкарнях.
 • Можна замовити дизайн запрошень професійному художнику, який врахує ваші побажання за кольором, сюжетом і стилістикою, і роздрукувати листівки в друкарні, але підписати власноруч.
 • Бажано підписувати листівки власноруч, тому що рукописний текст виробляє більш тепле враження. Але якщо ніхто з подружжя не має каліграфічним почерком, то краще замовити підпису професійного художника або роздрукувати.
 • Вибираючи друкарський шрифт для обкладинки і тексту листівки, віддавайте перевагу легко читаним гарнітурів. Не захоплюйтеся надмірно завитками і візерунками, якщо вони заважають сприймати написане.

Для оформлення весільних запрошень в класичному стилі підійде оксамитова папір, легкі клейові стрази та тиснення срібного або золотого кольору. Але листівки можуть бути і більш лаконічними, якщо це відображає ваш стиль і характер.

до змісту ?

Романтичне весільне запрошення


Весільні запрошення: оригінальні листівки своїми рукамиДеякі пари вважають за краще наповнити всі деталі весілля власними романтичними асоціаціями і таким чином розповісти гостям історію своєї любові. Це чудова ідея, яка може втілитися в чарівні запрошувальні листівки з допомогою таких прийомів:

 • Використовуйте в оформленні ваші фотографії, на яких відображені найприємніші або просто пам’ятні моменти вашої пари. Подорож, спільний відпочинок в екзотичній країні, вечеря в затишному кафе – словом, те, що покаже вашу любов один до одного.
 • Якщо таких фотографій поки що немає або ви не хочете ділитися з оточуючими такими особистими моментами, замовте спеціальну фотосесію. Сфотографуйтеся разом або по черзі з плакатами, підписаними: «Запрошуємо», «на нашу», «весілля».
 • Постарайтеся врахувати зворушливі нюанси того, що ви знаєте один про одного. Це можуть бути пелюстки улюблених квітів нареченої або рядок з «вашої» пісні. Головне, щоб ця деталь асоціювалася тільки з вами, була по-своєму ексклюзивною.

Щоб підкреслити романтичний характер запрошення, використовуйте в якості основи листівки у формі серця, двох сердець або весільних кілець. Фотографії, текст та інші деталі розташовуйте на них, тоді вони опиняться в ареолі романтики і ніжності.

до змісту ?

Запрошення на весілля у формі сувою


Всім, хто хоче отримати ексклюзивні запрошення на весілля, доведеться докласти фантазію і зусилля, але в кінцевому підсумку навіть при сьогоднішньому розмаїтті варіантів можна придумати щось цікаве і незвичайне. Наприклад, можна зробити запрошення на весілля у вигляді сувою папери – як з чарівної казки про принцес і принців.

 • Використовуйте щільну, але еластичну папір, яка згортається трубочкою, не утворюючи при цьому заломів.
 • Візьміть папір кольору слонової кістки, бежеву, палеву або самостійно надайте їй зістарений вигляд. Для цього занурте папір міцно заварений чорний кава або чай, а потім просушіть і обпалити краю сірником.
 • Пригласительную листівку у формі сувою краще підписувати вручну, попередньо потренувавшись у виведенні красивих вензелів на заголовних буквах. Пишіть не кульковою ручкою, а фарбою або чорнилом, виділяючи найважливіші слова красивим пурпурним кольором.
 • Подбайте про деталі: стрічці для перев’язування сувою (нехай вона гармонує за кольором з сукнею нареченої), справжньою сургучною печаткою біля підпису (її легко зімітувати або замовити).
 • Сформулюйте текст у відповідній стилістиці, з зверненнями кшталт «пані та панове», «маємо честь запросити вас» і власними ініціалами, промальованими у вигляді витіюватою монограми.

Читайте також подарунок для нареченої на дівич-вечір.

Весільні запрошення: оригінальні листівки своїми руками

Весільні запрошення: оригінальні листівки своїми руками

Весільні запрошення: оригінальні листівки своїми руками

Весільні запрошення: оригінальні листівки своїми руками

Весільні запрошення: оригінальні листівки своїми руками


Весільні запрошення: оригінальні листівки своїми руками

до змісту ?

Запрошення на весілля у техніці скрапбукінг

Скрапбукінг – це популярний дизайнерський прийом, що дозволяє створювати воістину неповторні запрошувальні листівки, весільні альбоми та іншу атрибутику. Причому неповторними вони виходять в буквальному сенсі: технологія така, що двох однакових запрошень просто не вийде:

 • Скрапбукінг поєднує всі прийоми та ідеї, які вам подобаються. Для створення листівок знайдіть і підготуйте якомога більше фотографій, сувенірів, інших листівок. Знадобляться також шматочки мережива, стрічки, сторінки журналів і навіть маленькі м’які іграшки.
 • Виберіть журнальних текстах уривки, підходящі за змістом: про кохання, вірності, краси і т. п. Виріжте їх фігурно і поєднайте з фотографіями. Прикрасьте кожну бантом, кількома намистинами, квіткою і наклейте на пригласительную листівку.
 • Якщо наречена захоплюється рукоділлям, то листівки можна зробити абсолютно особливими: з елементами ручної вишивки, плетеними деталями, зшитими мініатюрними фігурками.

 • Скрапбукінг – це квінтесенція ручної роботи і душевного натхнення, тому, чим більше нарочито недбалих прикрас буде на ваших запрошень, тим краще. Обведіть картинки фломастерами, як це роблять діти, наклейте фотографії не встик, а внапуск. Використовуйте якомога більше несподіваних, але милих і промовистий деталей.
 • Використовуйте прозорий і непомітний, але самий надійний клей для паперу і тканини, щоб декоративні елементи не відпали в самий невідповідний момент і не зіпсували вашу творчу задумку.

Заздалегідь продумайте, як ви будете доставляти запрошення на весілля всім адресатам. Плоскі та/або невеликі листівки можна надіслати поштою, але об’ємні і тендітні запрошення, такі як сувої або тканинні прикраси, можуть постраждати при транспортуванні. Їх бажано вручати особисто або передати через родичів. І повірте, такі зроблені вручну весільні запрошення не тільки прикрасять ваше свято, але і довгі роки будуть зберігатися у гостей як нагадування про цей особливий день.

Источник: vidpoviday.com

Цікаві, особливі тексти для запрошень на весілля зроблять Ваші запрошення особливо цінними та унікальними для Ваших рідних та близьких.


✽✽✽

Офіційні тексти запрошення на весілля

✽✽✽

Душевні тексти для запрошення на весілля

✽✽✽

Оригінальні тексти весільних запрошень

✽✽✽

Прикольні та веселі тексти запрошення на весілля

✽✽✽

Віршовані тексти для запрошень на весілля

✽✽✽

Як тільки Ви оберете текст весільного запрошення, наші дизайнери відразу ж зроблять для Вас макети обраної Вами весільної листівки з Вашим текстом. Таким чином, Ви побачите, як будуть виглядати Ваші весільні запрошення при отриманні, ще до їх друку.

Для зручності вибору, тексти запрошень на весілля розділені на категорії. Якщо Ваше весілля в класичному стилі Вам підійдуть: тексти для запрошень в офіційному стилі.

Якщо Ви плануєте молодіжне, веселе весілля, тоді смішні тексти запрошень на весілля. А можливо Ви романтична, творча натура, тоді прочитайте тексти весільніх запрошень у віршах.

Можливо, наша добірка текстів весільних запрошень надихне Вас на створення власного тексту запрошення. Так чи інакше, ми зробимо Ваші запрошення оригінальними і неповторними.

Поради з написання тексту для запрошень друзів і родичів на весілля.

 

Для тих, хто ще вагається друкувати текст запрошення на весілля або підписувати запрошення від руки, ми дамо кілька цінних порад.

Якщо Ви хочете отримати готові запрошення на весілля найвищої якості в короткі терміни, тоді Вам краще вибрати друк тексту весільних запрошень у нас. Друкований текст виглядає більш витончено, він додає запрошувальним шарму й солідності. Листівка з надрукованим текстом запрошення буде виглядати більш завершеною. Не для кого не секрет, що запрошення на весілля виглядають набагато привабливіше з красиво надрукованим на них текстом. Від того як саме розміщений на листівці текст, як він надрукований, яким кольором — залежить загальна картина. Існує кілька видів друку на запрошеннях, однак найбільш якісним і практичним є — лазерний друк. Тексти весільного запрошення на всіх наших запрошувальних листівках друкуються виключно лазерним принтером. Ми постійно контролюємо процес друку і відсіваємо брак. Тож Ви можете бути впевнені, що отримаєте прекрасні запрошувальні, готові до відправки.

Тексти для запрошення на весілля написані від руки, будуть мати більшу цінність для Ваших рідних. Такі запрошення будуть дійсно унікальні, але це потрібно багато часу, плюс не всі володіють каліграфічним почерком. Погодьтеся, що весільні запрошення підписані неакуратно, виглядають не дуже привабливо. Тому замовляти друк тексту весільних запрошень чи ні, вирішувати Вам. А ми запрошуємо Вас обрати запрошувальні ідеальні до Вашого весілля.

Источник: marryday-cards.com


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.