Меню на весілля


Одне з найважливіших подій для будь-якої молодої пари , цілком порівнянне з народженням первістка або першого побачення двох закоханих – це весілля. І завжди хочеться, щоб весілля пройшло ідеальна — були задоволені і гості, і молоді. З тієї причини, що широта російської душі не дозволяє заощаджувати на цій події і весілля в Росії завжди гуляли широко і з розмахом, стіл повинен задовольняти найвимогливіших гурманів. Грамотно скласти весільне меню може далеко не кожен – тим більше, якщо це весільне меню в домашніх умовах.

Зміст статті:

  1. Як розрахувати меню на весілля
  2. Рекомендація номер один – універсальність
  3. Передсвятковий фуршет – чи потрібен він в домашніх умовах
  4. Салати на старті свята – це важливо
  5. Як же подавати страви
  6. Основні страви
  7. До питання про алкоголь

Меню на весілля. Весільне меню в домашніх умовах

Як розрахувати меню на весілля

Доведеться зіткнутися з безліччю турбот, складаючи меню на весільний стіл – мова йде не тільки про вишуканість і розмаїтість подається їжі, але і її кількість. У цей щасливий день дуже не хочеться залишати когось із гостей голодним або не дати можливості спробувати той чи інший делікатес. Тому кількість гостей принципово важливо – або це буде весільне меню на 20 осіб, або весільне меню на 40 чоловік і більше.

Рекомендація номер один – універсальність

банкетне меню на весілля повинне бути універсальним – щоб страви взаємозамінними, щоб нікого не залишити без смачного. Ще одна складність – пости. Якщо молодь, в більшості своїй, пости не дотримується зовсім, то гості з старшого покоління часто дотримуються старовинних канонів і звичаїв. Урізноманітніть меню на весільний стіл – увімкніть холодні закуски, фрукти і овочі.

.

Взагалі, скласти весільне меню для святкування будинку досить складно. Безумовно, в кінцевому підсумку це буде куди дешевше, ніж оренда ресторану і замовлення їжі там – особливо, якщо в розпорядженні молодих є великий будинок з обширним ділянкою (тут можна буде розмістити всіх гостей). А якщо рішення відсвяткувати весілля вдома, все-таки було прийнято, перед організаторами стоїть нелегке завдання:

  1. Прорахувати загальна кількість страв, співвідношення до гостей
  2. Розрахувати порції
  3. Опрацювати склад страв
  4. Готуватися до подальшої прибирання та справжньому Олімпу з брудного посуду

Опрацьовуючи меню на весілля, рекомендується використовувати хитрий ресторанний хід – подавати страви поетапно. У такому випадку, вдома ви влаштуєте справжнісінький ресторанний банкет.

Передсвятковий фуршет – чи потрібен він в домашніх умовах

Розробляючи весільне меню в домашніх умовах, не забувайте про час, який молодята витратять в РАГСі, на катання по місту і фотографування. Деякі гості справедливо не хочуть їхати на ці заходи (крім РАГСу), бо уваги їм там не приділяється ніякого. А старі люди і зовсім фізично не можуть стільки часу простояти на ногах. Якийсь відсоток гостей залишиться в будинку – можна організувати невеликий стіл з бутербродами, закусками і фруктами.

Для дорогих гостей меню на весільний стіл розбито на поетапну подачу – на ній ми зупинимося пізніше. Мінеральна вода, соки і спиртне (за щастя і здоров’я молодих) обов’язково. Риба, м’ясо, ковбаса, сир, фруктові нарізки.

Салати на старті свята – це важливо

Трохи конкретики. Весільне меню на 20 осіб повинно обов’язково включати салати. Наявність на столі декількох сортів м’яса і риби тільки вітається – так можна зуміти догодити всім гостям.


Меню на людину на весілля, як ми говорили вище, включає в себе салати. Практична рекомендація – приготуйте багато маленьких мисок з салатами, ніж один величезний тазик по центру стола.

Як же подавати страви

Пам’ятайте, якщо розроблялося меню на весілля будинку, це не привід завалювати гостей величезною кількістю їжі на самому початку. Після подачі закусок і салатів необхідно дати час і на іншу частину програми. Приймають подарунки і відпочивають новоспечені чоловік і дружина, гості спілкуються і танцюють, беруть участь у конкурсах.

Основні страви

Так як розроблялося весільне меню на 40 осіб для святкування в домашніх умовах, ресторанних інтер’єрів ви не отримаєте. А естетична функція дуже важлива – цю роль можна віддати основним гарячих страв. Ціла курка (або декілька), велика фарширована риба, цілий порося. Особливо, якщо весілля проходить у селі – такі страви просто незамінні. Не слід забувати про гарніри – меню на весілля будинку обов’язково має включати в себе печена (варений) картопля, тушковані овочі та іже з ними.

Кожному гостю можна дати можливість вибрати з різноманіття представлених страв самостійно або подати гаряче. Короткий банкетне меню на весілля – смажене м’ясо, печена риба, жульен. Що правда, якщо розробляється весільне меню на 60 осіб, можуть виникнути проблеми з подачею. Адже господарі кухні теж хочуть відпочити за столом.

До питання про алкоголь

Весілля не може святкуватися без алкоголю – це нагальна потреба для банкетного меню на весілля. Розрахувати його досить просто – 3 пляшки міцних напоїв на п’ятьох гостей, а також 2 пляшки вина або шампанського. Не забувайте про те, що багато спиртне запивають – мінералка, газовані напої і соки повинні бути присутніми в достатку.

Схожі записи:

Источник: info-mir.com.ua


На что обратить внимание?

На величину затрат влияют следующие факторы:

— время года;

— количество гостей (женщин, мужчин и детей);

— место проведения.

Алкоголь

По количеству мужчин и женщин покупайте алкоголь. Для мужской половины гостей водка, для женской вино. Обязательным напитком является шампанское. Первый торжественный тост за молодых, две бутылки для жениха и невесты на годовщину свадьбы и рождение первенца. На мероприятие для 20 человек (среднее количество гостей на скромной свадьбе) вам нужно будет запасти:

— ящик шампанского,

— 10-12 бутылок водки,

— 10 бутылок вина (красного, белого).

Меню на весілля

Осеннее меню

Свадьба осенью обойдётся значительно дешевле. Осень самое благодатное время года. Она богата овощами, фруктами. Осенью на фермерских подворьях большой выбор свежего мяса.


Меню на весілля

Недорогое свадебное застолье осенью может состоять из таки блюд:

— салат из свежих овощей;

— салат с куриной грудкой, сыром, кукурузой и овощами;

— салат «Грибная поляна»;

— рыбная, сырная, колбасная (мясная) тарелки;

— бутерброды с красной икрой, украшенные листиками петрушки;

— канапе с красной рыбой, сыром, овощами и фруктами;

— смесь запечённых овощей в качестве гарнира: картофель, перец болгарский, лук, помидоры, кабачки, баклажаны;

— грибочки маринованные;

— рулетики из баклажанов с сыром и грецким орехом;

— буженина домашняя;

— филе сёмги, запечённое в духовке с лимоном.

Как просто сделать в домашних условиях вкусную буженину смотрите в мастер-классе от шеф-повара:

А вот рецепт сёмги:

Самым экономичным вариантом горячих блюд будет мясо птицы. Лучше делать порционные куски, чем готовить всю тушку. Так вы сможете приготовить угощение на большее количество гостей и отходов (костей) не будет. Рецептов с куриной грудкой, или филе очень много. Все они вкусные и лёгкие в приготовлении. Один из них – медальоны по-французски. Рецепт прост, а блюдо получается изысканным и красивым, сочным и сытным. Попробуйте, это легко:

На десерт конфеты, свежие фрукты, лёгкий торт с кремом из сливок, украшенный ягодами:

Меню на весілля

На торте не экономьте. Главный свадебный десерт должен быть и вкусным и красивым. Закажите его профессионалу.

Зимнее меню


Зимой овощи и фрукты обойдутся дороже, но выбор ещё достаточно велик. Прилавки порадуют большим выбором сортов мяса. Праздничные блюда должны быть сытными и калорийными. Мясо присутствует не только как основное блюдо, но и в салатах. Стол разнообразят разносолами. Это отличная закуска под водочку.

Меню на весілля

Примерный перечень блюд для зимней свадьбы может состоять из следующего:

— овощная нарезка;

— нарезка сырная, мясная, рыбная;

— бутерброды с красной икрой;

— канапе с овощами, фруктами, сыром, рыбой;

— селёдка с маринованным луком;

— сало;

— «Оливье», или «Столичный»;

— «Сельдь под шубой»;

— салат из консервированной фасоли, овощей и зелени;

— отварной рис;

— говядина с черносливом. Это блюдо просто в приготовлении. Чернослив прекрасно оттеняет вкус говядины и придаёт блюду изысканность и пикантность. Предлагаем вашему вниманию подробный рецепт на нашем видео:

— грудка куриная запечённая в духовке под сырным соусом;

— хек запечённый в духовке с подливкой из овощей;

— порционный сметанный десерт с ягодами порадует и детей и взрослых. Он лёгкий, нежный, вкусный и красивый. Вот его рецепт:

Все, приведённые выше рецепты несложные в приготовлении и не являются затратными по деньгам.

Летнее меню для бюджетной свадьбы


Наиболее практичным вариантом для проведения свадьбы летом будет пикник на природе. Летняя жара не располагает к обильным и калорийным блюдам. Основной упор на лёгкие закуски, овощи, мясо, некрепкий алкоголь.

Меню на весілля

Примерное меню для летней недорогой свадьбы:

— окрошка;

— салат из свежих овощей;

— сырная, колбасная тарелки;

— канапе с сыром и фруктами:

— тарталетки с паштетом;

— мясо жаренное: гриль, шашлык для свадьбы на природе;

— мясо, запечённое для свадьбы в домашних условиях;

— овощной, или крупяной гарнир;

— жульен из грибов;

— рыба, тушённая в сметане с овощами и зеленью;

— лёгкие муссы и кремы с желе и ягодами, мороженое на десерт;

Детский стол

Свадебный пир длится 6-8 часов. Если на свадьбе присутствуют дети, то столько времени за столом они точно не просидят. Организуйте для них отдельный стол. Одного вида салата будет достаточно, горячее сразу разложите по тарелкам. Чай с вкусностями и фрукты – всё, что нужно.

Меню на весілля

Безалкогольные напитки


Не забудьте про соки и воды! Для непьющих и для запивки, для детского стола. Соков должно быть несколько видов: овощные и фруктовые. Вода также с газом и без. Лимонад.

Бюджетное меню на свадьбу составить, как видите, несложно. Учитывая, что приготовление блюд будет собственноручным, вы сможете сэкономить довольно приличную сумму!

Источник: weddingadvice.ru

Меню на весілля — правильний підхід

Підготовка весілля, це приємні, але все-таки клопіт. У низці цих турбот і приготувань не існує менш важливих чи більш важливих. Вибір і запрошення гостей, весільне вбрання нареченої, костюм нареченого, сценарій проведення весілля, музика, оформлення залу — всього й не перелічити, і зробити все це треба якісно та вчасно. І складання весільного меню, теж одне з важливих і необхідних приготувань до цього торжества.

Від того, що і в якій кількості, на весільному столі, багато в чому залежить не тільки настрій гостей, але саме проведення цього свята. Уявіть, що за весільним столом міцних напоїв достатньо, а різних страв і закусок, наприклад, до другої половині весільного вечора майже не залишилося.

Як говориться «танцювали, веселилися, сівши за стіл, ми прослезились». І що тоді буде? А буде дуже неприємна картина — гості повільно (деякі швидко) і планомірно будуть напиватися. Закусити-то буде особливо нічим. Є одне загальне правило майже для всіх святкових застіль, гості їдять тільки перші 15 — 20 хвилин, решту часу вони закушують.


Так що недолік страв у весільному меню може обернутися відсутністю веселощів і присутністю зневіри або навіть скандалів і бійок на цьому святі. Адже надмірно п’яні люди діляться на дві категорії: сумовитих і агресивних.

Але надміру перевантажений весільне меню теж ні до чого — зайва трата грошей. Та й куди потім подіти решту на столі їжу? Залишати начебто шкода. Складати в каструльки і потім їсти її цілий тиждень всією сім’єю?

Тому правильно складений і збалансоване весільне меню дуже важливо при проведенні цього свята.

З приводу, в якому обсязі має бути кожна страва на столі, турбуватися не варто. Працівники кафе чи ресторану, де ви збираєтеся проводити весілля, професіонали і все правильно розрахують, якого обсягу має бути кожне блюдо і кількість продуктів для весільного меню, відповідно до кількості присутніх на святі. А ось кількість і склад страв для весільного меню вибирають ті, хто замовляє — батьки або інші родичі нареченого і нареченої.

Що необхідно врахувати при виборі весільного меню

  • Подивившись вибір страв, які може запропонувати вам ресторан, визначитеся, які їх них ви замовите, не замовляйте ті, які ви не пробували
  • Якщо ваші фінансові можливості обмежені, не замовляйте найдорожчі страви, можна замовити схожі, але більш економічні

  • Для більш різноманітного весільного меню, замовте більше самих різних закусок, у ваших гостей можуть бути різні смаки: хтось не любить рибу, хтось віддає перевагу рибі м’яса, хтось може бути, взагалі, вегетаріанець. Великий асортимент закусок задовольнить смаки усіх ваших гостей
  • У весільному меню обов’язково повинні бути присутніми два гарячих блюда: гаряча закуска і основне гаряче
  • Домовтеся заздалегідь з керівником ресторану скільки спиртних напоїв ви можете принести з собою. Алкоголь в ресторані дорожче, ніж в магазині, і керівництво ресторану зазвичай дозволяє принести якусь кількість спиртних напоїв, за умови, що частину їх ви замовите в ресторані
  • Замовте організацію невеликого фуршетного столу, при складанні весільного меню він необхідний. Зазвичай деякі гості після реєстрації у Рагсі, коли молоді катаються перед весільним столом, з’являються в ресторані раніше молодих. Такий фуршетний стіл, куди можна поставити шампанське, вино, фрукти і кілька легких закусок, які можна брати руками, не користуючись столовими приладами, дозволять гостям відчувати себе більш невимушено. Їм не доведеться стояти вздовж стін, чекаючи молодят
  • Що включає в себе весільне меню

  • Різні холодні закуски: овочеве, м’ясне, рибне асорті, сир або закуска з сиру, з морепродуктів, порційні салати і вони в загальних вазах, фаршировані овочі та яйця
  • Два гарячих блюда, основне і гаряча закуска
  • Соки, компоти, мінеральна вода
  • Фрукти
  • Алкоголь: шампанське, вино, горілка або коньяк, розрахунок алкогольних напоїв, приблизно 1,0 — 1,5 літра на людину
  • Весільний торт
  • Порядок подачі страв

    • До початку весільного застілля на столі повинні бути розташовані всі закуски, в тому числі і порційні, різні асорті, соки, мінеральна вода, фрукти, алкогольні напої
    • Через невеликий проміжок часу (20-30 хвилин) на стіл подаються салати, їх повинно бути декілька видів
    • Гаряча закуска подається до весільного столу приблизно після першої третини весільного вечора, коли гості вже спробували всі холодні закуски
    • Основне гаряче блюдо є завершенням подачі всього, що було замовлено у весільному меню (крім торта і десерту). Яке б не було гаряче блюдо, до нього обов’язково подається овочевий гарнір. Перед появою основного гарячого офіціанти повинні прибрати столи, забрати брудний посуд, поставити чисті тарілки і столові прилади. В цей час тамада може розважати гостей конкурсами
    • Вінцем і піком святкування буває поява весільного торта. До цього часу фуршетний столик потрібно переобладнати в чайний стіл, де можна розташувати самовар, чай, кава, цукерки, тарілки під торт. Час для чаю і кави настає після розрізання весільного торта. Гості самі вирішують пити їм чай, і коли його пити, підходять до чайного столу і самі себе обслуговують
    • іноді у весільне меню, десерт, крім фруктів може входити морозиво і якісь приготовлені десерти. Вони зазвичай подаються після розрізання весільного торта.

    Два варіанти весільного меню

    Весільне меню -Варіант № 1

    • Салати і холодні закуски:

    Салат «Морський бриз» — морепродукти, слабосолона осетрина, ананаси
    Салат «Східна казка — обсмажене куряче філе, червоний і жовтий болгарський перець, зерна граната, консервований ананас
    Салат «Королівська примха» — королівські креветки, помідори черрі, зелений салат, руколла, сік лимона
    Салат «Тропічна спека» — свіжі огірки, салат латук, апельсин, м’ясо кальмара, болгарський перець
    Заправки і соуси до них в компетенції кухаря
    Асорті м’ясне (інгредієнти за смаком і на ваш вибір)
    Асорті зі свіжих овочів (помідори, болгарський червоний і жовтий перець, огірки)
    Асорті з солоних і маринованих овочів (квашена капуста, мариновані огірки, солоні помідори, маринований часник або цибуля)
    Асорті рибне з лимоном і маслинами (риба, за смаком і на ваш вибір)
    Баклажани, фаршировані шинкою і рисом
    Помідори, фаршировані тертим сиром твердих сортів з часником і сметаною

    • Гаряча закуска:
    Шматочки курячого філе в соусі з апельсином
    Баклажани, запечені з помідорами, сиром і часником

    • Основне гаряче, гарнір:
    Свинячі завиванці, фаршировані обсмаженими грибами і цибулею
    Рагу зі свіжих або заморожених овочів (кабачки, болгарський перець, молоді стручки квасолі)

    • Десерт:
    Свіжі фрукти (на ваш вибір)
    Морозиво

    Весільне меню — варіант № 2

    • Салати і холодні закуски:
    Салат «Відродження» — шматочки обсмаженої свинини, анчоуси, журавлина, сир «Пармезан», листя петрушки
    Салат «Фантазія» — бекон, варене яйце, свіжий огірок маринований огірок, маленькі підсушені грінки з білого батона, соус «Блю-чіз»
    Салат «Російське літо» — яблука, свіжа капуста, болгарський перець, свіжа морква, зелень
    Салат «Зоряне небо» — шинка, мариновані артишоки, відварний язик, болгарський перець, яблука, консервована кукурудза, рис
    Заправки, соуси, спеції до них в компетенції кухаря
    Маслини і оливки в обрамленні зелені
    Асорті м’ясне (склад на ваш розсуд)
    Асорті з копченої, маринованої і солоної риби (на ваш розсуд)
    Асорті зі свіжих овочів (помідори, огірки, стеблинки зеленого лука)
    Сирне асорті (склад і кількість сирів у асорті на ваш розсуд)
    Гриби мариновані з цибулею (опеньки, маслянки, білі)

    • Гарячі закуски:
    Курча по-японськи в соусі «Тонкацу»
    Млинці з грибами і сирним соусом

    • Основне гаряче:
    Рибна кіска — філе осетрини, судака і палтуса, припущенное в білому вині з соусом «Шампань»
    Баклажани, запечені зі свіжими помідорами та цибулею в часниковому соусі

    • Десерти:
    Фрукти (склад фруктів на ваш розсуд)
    Свіжа малина (полуниця) зі збитими вершками, подається порційно

    Весільне меню на другий день весілля

    Зазвичай ресторан замовляється на один вечір. На другий день були вже менше — залишаються тільки близькі родичі. І тим не менш, варто продумати весільне меню і на другий день. Якщо весілля проходить у теплу пору року (пізня весна, літо, рання осінь) непогано другий день провести на природі, де, крім двох-трьох легких закусок, можна приготувати юшку і шашлики.

    Якщо ж весілля взимку, і невелике гуляння в квартирі, на стіл можна поставити два-три салату, домашню випічку і обов’язково якийсь легкий суп (курячий, грибний, просто бульйон з зеленню).

    Нехай ваша фантазія, мистецтво кухаря і ваші фінансові можливості допоможуть скласти відмінне весільне меню, щоб у всіх гостей залишилося не тільки незабутні враження від веселої, і цікаво проведеної весілля, але і приємні спогади про красивому весільному столі і незвично смачних стравах.

    Источник: radymo.pp.ua

    Бутерброды с красной икрой, лимоном и петрушкой

    Рецепт, проверенный годами, – бутерброды с красной икрой, всегда порадует ваших гостей. Готовится очень легко и быстро, а незамысловатые украшения в виде дольки лимона и небольшого пучка петрушки смогут превратить его в настоящий шедевр.

    Бутерброды с красной икрой, лимоном и петрушкой

    Ингредиенты:

    • Красная икра – 170 грамм;
    • Несоленое сливочное масло – 60 грамм;
    • Багет – 1 штука;
    • Лимон – 1 штука;
    • Петрушка – 1 крупный пучок;

    Приготовление:

    Для начала нужно приготовить продукты. Тщательно промойте петрушку и лимон под проточной водой, дайте им высохнуть на бумажном полотенце. Нарезаем лимон дольками, петрушку рвем на маленькие пучки.

    Для приготовления бутербродов лучше всего использовать немного черствый батон, при нарезке он не будет рассыпаться, что, согласитесь, будет выглядеть более эстетично.

    Нарезаем его ломтиками (1-2 сантиметра).

    Каждый кусочек равномерно смазываем сливочным маслом , которое предварительно стоит выложить из холодильника, чтобы он немного «подтаяло».

    Выложить красную икру тонким слоем на ломтики багета, украсить лимонными дольками и петрушкой. Красиво сервируем на тарелку и можно подавать к столу.

    Закуска из крабовых палочек

    Простой и скромный рецепт, который станет не просто украшением праздничного стола, но и, несомненно, вызовет вкусовой ажиотаж со стороны гостей. Получается очень эффектно и красиво, а готовится быстро и просто.

    Закуска из крабовых палочек

    Ингредиенты:

    • Крабовые палочки – 400 грамм;
    • Твердый сыр – 160 грамм;
    • Яйца – 3 штуки;
    • Чеснок – 3 зубчика;
    • Укроп – 1 маленький пучок;
    • Майонез – по вкусу;
    • Салат «Батавия» — пару листиков для сервировки;

    Приготовление:

    Подготавливаем ингредиенты для нашей закуски. Крабовые палочки нужно предварительно разморозить (это займет буквально 30-35 минут). Яйца отварить, отчистить от скорлупы. Укроп промыть под проточной водой, мелко порезать

    Отделяем белки от желтков. В одну миску на мелкой терке натираем белки, в другую желтки. В миску с белками натираем сыр и чеснок. Туда же отправляем укроп и заправляем все майонезом , тщательно перемешиваем.

    Каждую крабовую палочку разворачиваем и смазываем тонким слоем начинки. Заворачиваем палочки в трубочки.

    С обеих сторон смазываем каждую палочку небольшим количеством майонеза и обмакиваем в желтки.

    Выкладываем палочки на листья салата, и наша закуска готова!

    Малосольная семга

    «Такую рыбу можно купить в любом супермаркете!» — скажите вы. И да, вы будете правы, но что может быть вкуснее (и дешевле) собственноручно засоленной рыбки?

    Малосольная семга

    Ингредиенты:

    • Семга — 1 Килограмм;
    • Соль морская — 2 столовых ложки;
    • Сахар — 1 столовая ложка;
    • Перец черный — по вкусу;
    • Лавровый лист — по вкусу;
    • Лимон – 1 штука;

    Приготовление:

    Начнем! Подготовим нашу семгу. Я предпочитаю брать сразу разделанную, так быстрее и проще. Промываем рыбу под проточной водой и разрезаем ее на два равных куска.

    Для самой засолки я советую брать именно крупную соленую соль: она имеет более подходящие свойства для мариновки.

    Смешиваем соль с сахаром и втираем в нашу семгу.

    Много специй тут использовать не нужно, иначе они перебьют вкус самой рыбы. Обойдемся черным перцем и крошенным лавровым листом.

    Сверху добавляем дольки лимона, закрываем миску полиэтиленовой пленкой. Сверху ставим пресс, чтобы он давил на рыбу. Ставим семгу ровно на сутки в холодильник.

    На следующий день убираем пресс, сливаем жидкость и ставим в холодильник еще на сутки.

    Рыбу нарезаем тонкими ломтиками и сервируем по вашему вкусу!

    Фаршированные яйца с сыром и грецким орехом

    Такая закуска готовится очень быстро. Фаршированные яйца подойдут не только для свадебного стола, но и для любого другого праздника.

    Фаршированные яйца с сыром и грецким орехом

    Ингредиенты:

    • Яйца – 4 штуки;
    • Сыр — 80 грамм;
    • Майонез – 3 столовых ложек;
    • Грецкие орехи – 3 штуки;
    • Чеснок – 1 штука;
    • Салат «Батавия» — пару листиков для сервировки;
    • Соль – по вкусу;
    • Перец – по вкусу;
    • Петрушка – 1 маленький пучок;
    • Гранат – 15-30 зерен;

    Приготовление:

    Подготовим продукты. Промываем зелень под проточной водой, чистим чеснок и гранат. Яйца отварить, отчистить от скорлупы.

    Разрезаем яйца на 2 половинки, убираем желток. Желтки разминаем вилкой в миске и добавляем к ним натертый на мелкой терке сыр.

    Следующий ингредиент – грецкие орехи. Мелко рубим их ножом и добавляем к желткам. Туда же выдавливаем чеснок, высыпаем соль и перемешиваем ингредиенты. Добавляем 3 столовых ложки майонеза, все тщательно смешиваем.

    Берем листья салата и разрезаем их на маленькие части. Каждую частичку салата укладываем в белки от половинок яйца и выкладываем в них начинку.

    Фаршированные яйца украшаем петрушкой и добавляем яркий акцент — зерна граната. Выкладываем на тарелку нашу закуску, и можно подавать к столу.

    Фруктовое канапе «Летняя сказка»

    Такая закуска подарит вам летнее настроение и заряд позитива даже в самый хмурый осенний день, а готовить ее очень и очень просто.

    Фруктовое канапе «Летняя сказка»

    Ингредиенты:

    • Банан – 1 штука;
    • Киви – 1 штука;
    • Виноград – 1 гроздь;
    • Ананасы консервированные – половина банки;
    • Зубочистки – рассчитывайте на количество канапе;

    Приготовление:

    Подготовим наши фрукты. Хорошенько промойте их под проточной водой, отчистите банан и киви от шкурки.

    Каждый кружок ананаса разрежьте на 8 частичек. Насаживайте на зубочистки в такой последовательности: банан, киви, ананас виноград (можно поменять по своему вкусу).

    Выложите канапе на тарелку, украшать по своему усмотрению.

    Канапе «Греческий салат»

    Новая интерпретация всеми любимого греческого салата. Приступим?

    Канапе «Греческий салат»

    Ингредиенты:

    • Помидоры черри – 9 штук;
    • Маслины – половина банки;
    • Огурец – 1штука;
    • Брынза – 150 грамм;
    • Зубочистки — рассчитывайте на количество канапе;

    Приготовление:

    Подготовьте овощи, промойте черри и огурцы под проточной водой. Огурцы нарежьте колечками, брынзу кубиками.

    А дальше все просто – соединяем наш «салат». Сначала идет брынза, потом огурчик, маслина и сверху помидор черри. Блюдо готово.

    Лаваш с начинкой

    Быстрая холодная закуска, которая порадует каждого.

    Лаваш с начинкой

    Ингредиенты:

    • Тонкий лаваш – 2 штуки;
    • Укроп -1 маленький пучок;
    • Петрушка – 1 маленький пучок;
    • Мягкий сыр – 350 грамм;
    • Майонез – 1 пачка;
    • Большой огурец – 1 штука;
    • Помидор – 2 штуки;
    • Яйца – 4 штуки;
    • Крабовые палочки – 1 пачка;

    Приготовление:

    Подготовьте продукты. Промойте овощи и зелень под водой, отварите яйца и очистите их от скорлупы.

    Помидоры, крабовые палочки и огурцы нарезаем тонкой соломкой. Мелко рубим зелень. Яйца нарезаем мелкими кубиками (можно воспользоваться яйцерезкой).

    Раскладываем лаваш и смазываем его плавленым сыром. Раскладываем огурцы и помидоры. Расстилаем второй слой лаваша и смазываем его слоем майонеза, выкладываем яйца и зелень. Сверху добавляем крабовые палочки и заворачиваем наш лаваш.

    Заворачиваем получившийся рулет в пищевую пленку и отправляем на час в холодильник.

    Нарезаем наш лаваш на маленькие дольки и подаем к столу.

    Нарезка к празднику

    Классическая нарезка, которая подойдет ко всем напиткам.

    Нарезка к празднику

    Ингредиенты:

    • Сыр – 220грамм;
    • Солями – 250 грамм;
    • Ветчина – 200 грамм;
    • Маслины – 1 банка;

    Приготовление:

    Сыр нарезаем ровными кубиками. Солями и ветчину тонкими ломтиками.

    Главное в этой закуске – это подача. Возьмите круглую тарелку и начинайте накладывать начинку (продукты чередуйте). В качестве украшения в середину тарелки выложите маслины.

    Закуска «маленькие мухоморы»

    Нельзя и забывать о маленьких гостях, такая закуска придется по душе даже самым строгим маленьким гурманам.

    Закуска «маленькие мухоморы»

    Ингредиенты:

    • Ветчина – 100 грамм;
    • Сыр – 100 грамм;
    • Яйца – 3 штуки;
    • Чеснок – 1 штука;
    • Большой огурец – 1 штука;
    • Майонез – 4 столовых ложки;
    • Помидоры черри – 10 штук;
    • Салат – пару листьев;

    Приготовление:

    Подготовим продукты. Промойте овощи и зелень под проточной водой, отварите яйца и отчистите их от скорлупы

    На мелкой терке натираем ветчину и яйца, смешиваем в одной миске, выдавливаем чеснок. Натираем в ту же миску сыр, желательно твердых сортов, заправляем это все майонезом и хорошо перемешиваем.

    Шляпки будут из маленьких помидоров черри. Разрезаем их пополам. Огурца нарезаем кольцами.

    Блюдо укладываем импровизированным полем – свежим салатом. Основой наших грибов послужат дольки огурца. Ножкой мухомора станет масса из ветчины, сыра и яиц. Ставим на ножки шляпку из помидора. Белые точки, которыми славятся мухоморы, можно сделать с помощью майонеза.

    Ну, вот и все, наши грибы готовы.

    Рулеты из семги с начинкой

    Морских даров много не бывает, поэтому еще один рецепт с соленой рыбой.

    Рулеты из семги с начинкой

    Ингредиенты:

    • Слабосоленая семга – 1 кусок;
    • Сыр Фета – 150 грамм;
    • Салат – пару листьев;
    • Укроп – 1 маленький пучок;
    • Красная икра – четверть банки;

    Приготовление:

    Тщательно промойте листья салата, укроп промойте и мелко измельчите.

    Сыр Фета смешайте с зеленью. Семгу нарежьте тонкими пластинами и смажьте сырной массой, заверните ломтики в рулеты.

    На тарелку уложите листья салата и выложите рулеты, украсть верхушки икрой. Наши рулеты готовы.

    Крабовые тарталетки

    Нежная и сытная закуска, которая точно не станет лишней на праздничном столе.

    Крабовые тарталетки

    Ингредиенты:

    • Тарталетки готовые – 14 штук;
    • Филадельфия – 2 столовых ложки;
    • Перепелиные яйца –7 штук;
    • Помидоры черри – 7 штук;
    • Крабовые палочки – 80 грамм;
    • Зеленый лук – для украшения;

    Приготовление:

    Приготовим продукты. Черри и лук промыть под проточной водой. Яйца отварить, очистить от скорлупы. Яйца и помидоры разрезать пополам.

    Приступим к начинке. Крабовые палочки налезаем маленькими кубиками, смешиваем с сыром Филадельфия.

    Начиняем наши тарталетки и украшаем их половинкой яйца и черри. Добавляем пару палочек лука и наша закуска готова!

    Холодные рулеты из ветчины

    Рулеты из ветчины – простая и вкусная закутка. Начинок существует великое множество, опробуем самую простую – сырную.

    Холодные рулеты из ветчины

    Ингредиенты:

    • Ветчина- 100 грамм;
    • Сыр – 150 грамм;
    • Майонез – 3-4 столовых ложек;
    • Чеснок – 2 зубчика;
    • Зубочистки — рассчитывайте на количество рулетов;

    Приготовление:

    Начинка готовится очень быстро и просто. Сыр натираем на мелкой терке, добавляем к нему мелко порезанный чеснок и майонез. Все тщательно перемешиваем.

    Ветчину нарезаем тонкими пластинами. Смазываем кусочки сырной массой и скручиваем в рулетики, закрепляем зубочисткой.

    Сырные шарики в масле

    Сырные шарики в масле – вкусно и легко.

    Сырные шарики в масле

    Ингредиенты:

    • Сыр – 250 грамм;
    • Яйца – 2 штуки;
    • Орехи – 15-20 штук;
    • Мука – 100 грамм;
    • Растительное масло – 200 грамм;
    • Соль – по вкусу;

    Приготовление:

    Для начала отделяем белки от желтков. Желтки убираем, они нам не понадобятся. К белкам добавляем щепотку соли и взбиваем миксером на маленькой скорости (должна получиться пена)

    Сыр натираем на мелкой терке и добавляем к белкам. Из полученной массы формируем шарик, добавляем внутрь грецкий орех. Присыпаем шарики мукой.

    В сковороду добавляем большое количество масла и обжариваем до получения золотистой корочки.

    Готовые шарики выкладываем на тарелку. Приятного аппетита.

    Перец, фаршированный творогом с зеленью и чесноком

    Закуска на любое время года! Вкусно и полезно.

    Перец, фаршированный творогом с зеленью и чесноком

    Ингредиенты:

    • Перец болгарский – 2 штуки;
    • Творог мягкий — 200 грамм;
    • Майонез – 2 столовых ложки;
    • Укроп – 1 маленький пучок;
    • Соль – по вкусу;
    • Перец – по вкусу;
    • Чеснок – 2 зубчика;

    Приготовление:

    Перец промыть под проточной водой, вытащить семечки. Зелень промыть и мелко порезать.

    К мягкому творогу добавляем зелень и выдавливаем чеснок, солим и перчим.

    Фаршируем перцы творожной массой и нарезаем кольцами. Закуску можно подавать к столу!

    Источник: www.salatyday.ru


    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.