Запрошення на весілля недорого


У потоці весільних клопотів, коли підготовка до святкування знаходитися в самому розпалі, багато молодят часто незаслужено відкладають на потім один з найголовніших елементів попереднього свята – запрошення на весілля. Сукня, костюм, квіти, обручки, все це, безумовно, важливо і необхідно, однак не варто забувати, що на відміну від нареченого та нареченої, у гостей весілля починається саме з запрошення.

Запрошення на весілля – це не тільки візитна картка весілля, це перше враження, яке якщо не безпосередньо, то опосередковано зможе розповісти гостям про попередню подію. Її стиль, наповнення, подача — значення має все! Запрошення на весілля — це «документ», де зазначено місце і час церемонії, банкету, або будь-якого іншого запланованого молодятами заходу, що дозволить гостям вчасно приготуватися до наміченого святкування.


Найбільш підходящий час, щоб зайнятися запрошеннями на весілля буде після того, як наречений та наречена подадуть заяву до РАГСу або Палац одруження, виберуть кафе, ресторан, майданчик і будуть знати приблизний план заходу, кольорову гаму і загальний стиль урочистості. Запрошення в обов’язковому порядку повинно містити в собі тільки саму коротку та необхідну інформацію, яку повинен знати гість про урочистість. Ніхто інший, як запрошення, допоможе нагадати про дрес-коді (якщо такий є) і відкрити деякі секрети весілля за бажанням нареченого та нареченої. Це своєрідна шпаргалка, до якої потрібно підійти з повною відповідальністю, і неважливо, буде це стандартна листівка або щось більш вишукане. Головне, про що повинні пам’ятати молодята, маючи величезну різноманітність у виборі, запрошення – це ще один елемент майбутнього весілля, яке не повине вибиватися із загальної концепції від основної частини, якщо не повністю потрапляти і комбінувати весільні набори. При заповненні якого, слід керуватися всього декількома простими правилами. Для подружньої пари прийнято надсилати загальне запрошення. Дітям, які досягли віку вісімнадцяти років – окремо. Так само по можливості, майбутні молодята повинні особисто вручити запрошення на весілля літнім і шанованим гостям. Розсилка поштою, кур’єром або будь-яким іншим способом можлива, особливо, якщо відвідувач живе десь далеко, однак, не варто забувати, що саме особиста зустріч зробить цей момент незабутнім і надовго залишиться в пам’яті.


Не слід забувати і про своєчасність! Гості – одні з головних запорук веселого та цікавого весілля, яким, так само як і нареченому з нареченою необхідно час на підготовку. Чим раніше запрошення на весілля знайде свого адресата, тим швидше молодята дізнаються, зможуть запрошені вшанувати їх своєю присутністю чи ні. Що правда, перестаратися з цим також не варто. Найкращий час для безпосереднього запрошення складає один, два місяці до заходу. За цей час молодята зможуть не тільки дізнатися повний список гостей, а так само більш ґрунтовно зможуть підготуватися до святкування (сувенір, розсадочні картки, бутоньєрка та ін).

Як показує практика, кількість гостей та весільних запрошень не завжди може збігатися. Остаточно передбачити всі гості зможуть прийти, чи не з’явиться в списку запрошених нові обличчя – практично неможливо. Тому, ніколи не буде зайвим, придбати або замовити кілька листівок додатково, особливо, якщо це індивідуальне замовлення. Слід пам’ятати, що на роботу треба виділяти час, якого іноді зовсім може не виявитися. Що, звичайно, додає деякі незручності, які у підсумку буде коштувати його відсутністю. Однак, якщо молодята зупиняють свої переваги на масовому виробництві, магазин весільних аксесуарів Vizzara, гарантує своїм клієнтам своєчасну доставку та можливість дозамовлення товару в короткі терміни. Vizzara не тільки як виробник, але і як представник весільних аксесуарів, допоможе підібрати необхідний аксесуар і спробує об’єднати його з іншими не менш важливими деталями урочистості: весільні келихи, скриня для грошей, шампанське на весілля і багато іншого, що безпосередньо перетинається з етапами урочистості.


Але, якими може бути запрошення на весілля?

В даний час весільний ринок рясніє різноманітністю запрошень. Від стандартних і звичних листівок, можна отримати саму незвичайну і витончену пропозицію. Сучасні наречені можуть не тільки придбати стандартні запрошення листівки, і доповнити їх індивідуально. Вони можуть надихнутися новим віянням ідеями моди, де простоту форм декорує не тільки різноманітність паперу з різної фактури і кольору, а й графічний дизайн. Прикрасити який завжди можна, а іноді і необхідно каліграфією, персоналізацією, і індивідуальним текстом.

Окрему увагу варто приділити запрошеннями, якщо весілля планується тематичний. У такому разі запрошувальна листівка зобов’язана містити в собі основну концепцію урочистості. Колір, орнамент, форма, стиль наповнення, повинні враховуватися і пояснювати гостю, що його може очікувати.

Запрошення-згортки. Ще один незвичайний варіант запрошень, який запам’ятався гостям надовго. Бажаючи відійти від стандартних листівок, запрошення-згортки, вже одним своїм декором можуть говорити про настрій весілля: класична або тематична. Єдиний мінус такого запрошення, його незручно відправляти поштою.


Запрошення на весілля своїми руками, несуть в собі особливу енергетику. Вони не лише говорять про те, наскільки кожен гість індивідуальний і важливий для нареченого та нареченої, а й про те, скільки сил і роботи майбутні молодята вкладаю у попереднє свято. Головне, про що не слід забувати при роботі з запрошеннями зробленими своїми руками – це кропітка і тривала праця. Потрібно дотримуватися не тільки загальної концепції весілля і пам’ятати, що запрошення повинен вміщати в себе максимум корисної інформації. Так само не слід забувати і про додаткові витрати на матеріали і час, який піде на роботу. Пам’ятайте, що не завжди все може вийти з першого разу, тому необхідно запастися терпінням і додатковим витратним матеріалом, щоб в самий відповідальний момент всього було вдосталь. Докупити необхідну стрічку, папір, намистину або знайти час, щоб зробити недостающею листівку іноді може перетворитися в непосильну ношу, особливо, коли часу залишається не так багато.

Источник: vizzara.com.ua

Запрошення на весілля ручної роботи у найкращих традиціях

Найближчим часом у Вас заплановано весілля? Це найважливіше приготування, яке траплятиметься на Вашому життєвому шляху, оскільки від нього залежить те, що Ви запам’ятаєте на все життя. Звісно, елементами першочергової важливості є сукня нареченої, костюм нареченого та оформлення залу, де відбуватиметься застілля. Але пам’ятайте про те, що картина завжди оцінюється цілісно. Саме тому товари для такого особливого дня повинні створювати гармонійну композицію. Для вибору елементів оформлення часто запрошують до співпраці спеціаліста із весільного декору. Але ми пропонуємо Вам цікаву альтернативу — співпрацю із порталом “Золоті руки”. Переваги полягають у наступному:


 • абсолютно ексклюзивне оформлення;
 • хенд-мейд запрошення на весілля;
 • авторська робота, яка є свідченням якості;
 • можливість індивідуального замовлення;
 • безпосередня робота з майстром;
 • широкий вибір;
 • нагода не обмежувати себе рамками географії тощо.

Весільні товари для конкретної тематики

Ці товари ви можете купити у будь-якому місті: у Києві, Харкові, Миколаєві, Тернополі, Чернівцях, Полтаві, Сумах та інших містах України можна знайти у спеціалізованих салонах, але рівень якості насправді дуже відносний. А портал zolotiruky.in.ua — вироби ручної роботи — забезпечує можливість жителям кожного із зазначених вище регіонів України здійснити замовлення у будь-яку іншу точку. Ви можете обирати не лише область, але й стиль. Обмежень немає: наприклад, оформлення у тематиці прованс, шеббі-шик, кластичне, східна стилістика, ретро та багато інших варіантів, з кожним із яких працюють професіонали нашої спільноти, замовити ручної роботи запрошення для весілля.

Товари та запрошення на весілля: купити вдало ручної роботи


Аксесуари та інші дрібні деталі — справа особистого смаку замовника. А тому дуже важливо підійти до етапу замовлення максимально відповідально та виважено. Основна частина — попереднє обговорення усіх нюансів. Саме цей аспект забезпечить Вам максимально успішний результат, що є найголовнішим критерієм для пари, яка наважилась на такий відповідальний крок. Тому шукайте все для цього свята за допомогою спільноти, яка забезпечить можливість обговорити кожну деталь. В нас ви знайдете навіть запрошення на свято в українському стилі. 

Все для весілля купити на “Золотих руках”

Ексклюзивні товари для вашого особливого дня, ви можете купити за допомогою нашого віртуального каталогу надзвичайно просто. Достатньо лише зареєструватися і заповнити обов’язкові поля. У нас ви зможете придбати такі товари, як запрошення на весілля, ціна яких є дуже вигідною для вас. Також нагадуємо і про можливість обрати подарунки для молодих. Тому вже зараз шукайте запрошення для весілля та інші оригінальні товари.

Источник: zrk.in.ua

Запрошення на весілля — весільна поліграфія Event-cards

Передвесільний період — це не тільки приємні клопоти і передчуття щасливого дня, але і тисячі дрібних, але важливих справ. Купити запрошення на весілля, щоб покликати друзів і родичів розділити радість одруження, — одне з них, адже саме вони створюють ту гучну, веселу і жваву обстановку, яка і творить свято: якби гості і весільні запрошення не були цікаві молодим, вони б скромно і тихо розписалися удвох в РАГСі.

Запрошення на весілля: картина створюється з елементів


Отримавши весільне запрошення, гості будуть знати про дату і місце святкування, тому зможуть завчасно скорегувати свої плани, а стиль запрошення на весілля підкаже їм, як слід одягнутися і підготуватися до майбутньої події.

Молодь любить креатив і забави, а провести головний день свого життя колоритно і барвисто — чим не привід проявити їх? Щоб весільна церемонія стала незабутньою подією, наречені можуть замовити оригінальні запрошення на весілля або оформити їх на улюблену тему, наприклад, в стилі французького Провансу, еко або Америки початку ХХ століття, рустик, бохо або вінтажа, а далі — вибрати відповідний дизайн запрошень. Текст теж може містити підказку, з якої стане ясно, що, наприклад, на вечірку в стилі стиляг варто вдягнути не класичний костюм або вечірню сукню, а квітчасту сорочку і яскраві завужені брюки, а на голові спорудити зачіску а-ля Елвіс Преслі або «бабетту».

Для створення особливої, урочистої атмосфери використовується весільна поліграфія. Оформлення залу, книги побажань, банкетне меню, іменні картки розсадження і план розміщення гостей за столом, навігація, теги, наклейки, топери і ошатні пакети — всі ці дрібниці допоможуть організувати свято на високому рівні і одночасно продемонструють увагу і повагу до гостей.

Весільні запрошення: як це було раніше


Сватання, змова, оглядини, заручини — етапи багатовікової традиції, які передували весіллю. Запрошення на весілля — один з її заключних етапів.

Оскільки простий люд, в основній своїй масі, був неписьменним, в якості запрошень використовувалися короваї або здобні шишки, якими майбутня дружина демонструвала свої здібності вправної господині. В Україні цей етап називався запросини. Часто вони супроводжувалися трапезами, піснями і врученням подарунків.

Членам знатних родин, які мають можливість замовити запрошення на весілля, пропозиція відвідати одруження виконували на дорогому папері з фамільним гербом, текст писався каліграфічним почерком і за формою був стандартним, з дотриманням прийнятих на той час у вищому світі правил. У деяких випадках виготовлення запрошень покладалося на самих грамотних людей — ченців.

Пізніше повідомлення про вступ в шлюб іменитих наречених стали друкувати в газетах. І тільки з ХІХ століття з’явилися запрошення листівки, схожі на сучасні.

Запрошення в Києві: що вибрати?

Якщо у наших далеких предків виготовлення запрошень було обмежено прийнятими канонами, то у нинішніх молодят є величезні можливості проявити фантазію. Тому оригінальні запрошення на весілля купити сьогодні — не проблема, головне, щоб вони були виконані бездоганно і зі смаком. Не випадково ж у таких випадках застерігають: вдруге справити хороше перше враження не вдасться.

Що ж віддати перевагу? Які тренди даного виду весільної поліграфії в Києві?


 • Леттерінг — за допомогою цього модного методу робиться акцент на тексті, і ви отримаєте креативні запрошення на весілля;
 • ніжні акварельні малюнки;
 • різні тиснення;
 • вироби з дерева та крафт-паперу;
 • незвичайні весільні запрошення в 3D-форматі (об’ємні);
 • ажурні візерунки, виконані методом лазерної порізки;
 • мінімалізм, що відрізняється особливим класичним шиком.

Источник: event-cards.com

Вінтажні Весільні Запрошення

На сьогоднішній день все популярнішим стає вінтажний стиль. Він відбивається не тільки в інтер’єрі, одязі, а й у весільній індустрії. Вінтажні листівки мають свій неповторний характер, який очаровує. Запрошення витримані в стилі минулого століття і це дає їм свою родзинку. Сучасні технології дозволяють створити дизайн листівок в вінтажному стилі, але високої якості. Виконані вони з делікатною фігурної висічкою, об’ємним тисненням, на дизайнерський картон наноситься малюнок, немов цим листівкам вже не один десяток років. Весільні запрошення нагадують сімейні коштовності, які передаються у спадок.
Біла Перламутровая Класична Колекція
Білосніжна весілля класичне рішення в оформленні весільної церемонії. Цей стиль легко підтримати весільними запрошеннями в білому або біло-перламутровому кольорі.
Білий — колір невинності і духовності. В яких би відтінках ви не оформляли ваше весільне торжество, білі запрошення красиво будуть поєднуватися зі стилем весілля. А прозора калька, білі атласні банти і шикарні брошки підтримають стиль, який зачаровує.

 

Оригінальні Запрошення


З розвитком весільної індустрії важливе значення має стиль оформлення весілля. Листівки, посадочні картки, меню, плани посадки гостей — все це і багато іншого витримуються в одному стилі. У нас на сайті ви зможете підібрати оригінальні запрошення. Листівки на весілля гарно поєднують в собі легкість атласних бантиків і багатство брошок, елегантних прорізів, в яких симпатично виглядають імена молодят.

 

Розкішні Запрошення на Весілля з Брошкою

Запрошення на весілля з даного розділу відрізняються своєю розкішшю і вишуканістю. Ці листівки справлять незабутнє враження на ваших гостей. Брошки інкрустуються стразами і перлами. А в комплекті з атласними золотими стрічками листівка виглядає дорого і неперевершено. По весільному етикету в одному стилі підбираються листівки, посадочні картки, бонбоньєрки і багато інших атрибутів весілля, які в наборі виглядають дивовижно. Такі весільні запрошення сподобаються тим, хто хоче провести один з найважливіших днів свого життя в розкоші і красі. Дизайн листівки, перламутрова папір, атласна стрічка і брошку надають весільної листівці респектабельний вигляд. Також закінченого вигляду доповнює перламутровий конверт, на якому можна красиво надрукувати імена або ініціали винуватців торжества.

Сувої

Весільні запрошення листівки у вигляді сувоїв дозволять вашим гостям відчути себе як у казці. Перламутрова папір, на якому друкується тест, в поєднанні з акриловою обкладинкою і бантиками вразить ваших гостей. Підтримати казкове весілля ви зможете із листівками у вигляді сувоїв, вони роблять весільну церемонію урочистою.

 

Весільні Листівки в Вигляді Одягу Нареченого та Нареченої

Представляємо вашій увазі запрошення на весілля Київ в стилі костюмів нареченого і нареченої. Листівки задають строгий чорно-білий стиль торжества. Виділитися оригінальністю листівок, бонбоньєрок, чохлів на пляшки, карток можна запрошеннями з розділу з листівками у вигляді нареченого і нареченої.

 

Сучасні Листівки з Блискітками і Акриловими Елементами

Даний розділ містить листівки для сучасних нареченого і нареченої, які йдуть в ногу з часом. Листівки мають не стандартну форму, містять прорізи і акрилові чохли. Запрошення яскраві, незвичайні, блискучі справлять незабутнє враження на ваших гостей.

 

Веселі Листівки на Весілля

 У нашому інтернет-магазині представлені смішні запрошення на весілля. Листівки зроблені в креативних рішеннях і в великому асортименті. Мультяшні наречений і наречена, старовинний лист, весільний торт, авіаквиток, кіноплівка — все це буде виглядати весело і невимушено разом з прикольним текстом для весільного запрошення, який ви легко зможете знайти на нашому сайті в розділі «Тексти весільних запрошень».

 

Колекція Запрошень «Закохані Пташки»

 Весільні запрошення у вигляді закоханих пташок дуже популярна в країнах Європи. Ми представляємо вам колекцію, що включає в себе запрошенняна весілля, картки розсадження, відповідні картки, нумерації столів, меню, програми, плани розсадки гостей, дерева побажань. Пташки є символом вірності і відданості, тому вони обов’язково принесуть щастя молодим. Ця серія відрізняється стильним і чудовим дизайном.
запрошень

 

Запрошення на Весілля в Стилі Дамаск

Дамаскові тканини на сьогоднішній день дуже популярні. Їх використовують в різних галузях. Цей чарівний малюнок став основою для цілої серії весільної поліграфії. Серія Дамаск зачаровує,  особливість малюнка полягає в тому, що область заповненого дорівнює області незаповненого орнаменту. Весільні запрошення в стилі Дамаск представлені в різних колірних рішеннях і виконуються на білому папері або папері кольору айворі за бажанням клієнта.

 

Акварельная  Колекція Запрошень

На нашому сайті представлена ​​лінія запрошень з квітковою темою. Червоні великі півонії, рожеві та жовті троянди є яскравим акцентом на листівці. Квіткові листівки — один з найкрасивіших весільний комплект нашої колекції.

Пропонуємо погортати наш каталог весільної поліграфії, Ви будете в приємно здивовані!

Источник: 1st-class-svadba.com


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.